apex. | 7.11.2014

7. november 2014 at 22:53 | 'hanina. |  diary.

boom clap the sound of my thighs as i run on and on and on and on.

status: trošku mimo.
nálada: unavená. ale nálada je dobrá.
písnička: datsik - bonafide huster (trap vip) [xx]
poučení z dneška: nikdy si nic nevyčítej, protože v tu chvíli jsi udělala to, co jsi sama chtěla.
__________________________________________________________________________
.
//dneska mám po tělocviku a když jsem našla tu větu v nadpisu tak mne to hrozně rozesmálo.//
udělala jsem stopku emocím.
nejsem schopna napsat nic z toho co cítím.
nejsem schopna říct jak se cítím.
není to o tom, že bych nic necítila, ale všechny si držím hrozně od těla. je to rok. skoro. ale od té doby jsou všichni kamarádi, ale nic víc. ani kdybych chtěla. na jednu stranu se mi stýská po tom pocitu té zamilovanosti, ale hned mne pohlcuje vcelku živější vzpomínka na tu bolest a dochází mi.. co mne to stálo..
koukám se na to asi špatně.
přijde mi, že moje tělo je moc malé na to tolik myšlenek a tolik.. všeho uvnitř..
když se mi někdo líbí, tak bych asi měla mít motýlky a měl by se mi zvyšovat tep a takové věci, no ne?
ale jsem jak kámen.
jak mi jednou řekl můj kamarád ze základky.. vlastně.. můj asi nejbližší člověk ze základky: že jsem jako ledová královna a nedobitná pevnost. (je tam y nebo i? :D)

nehledě na to, že se začínám cítit trošku poklukovatělá, víc než dřív. ačkoli už nemluvím tolik sprostě jako předtím (a že jsem byla fakt dáma.. bacha, ironie, o tom jsme se učili!!) tak používám ty jejich hlášky a tak nějak si asi neuvědomují že jsem taky holka.. nebo to možná dělají schválně. každopádně bavit se se mnou o tom jakej má ta holka před náma fajn zadek a jak se za ní všichni otáčí a že moje kamarádky jsou hezký mi přijde docela navhodný, každopádně v tomhle má moje chladnost docela výhodu. nemám tušení, proč mají potřebu mi všechno říkat, jako by se chlubili vším co se jim povede, chtějí se mnou probírat lolko kterýmu fakt nerozumím a který jsem hrála jednou (když se mne na to ptali řekla jsem jim, že jsem hrála s nějakou culíkatou, modrovlasou a oni na mne hned že to byla ta a ta postava a jestli jim budu dělat supporta). kádinka to hraje, aby asi neztratila zájem kluků, nebo já nevím, každopádně jí pořád docela nemůžu vystát, ale.. no, ignoruju jí. obrana. alespoň k něčemu to je.
jooo a taky mi začínají říkat chlapečku, nebo tak něco, což mne taky docela rozčiluje, když jsem dost ženská si myslím. jakože jsem dost holčičí, ženská jakože nejsem. ale začali to říkat až po tom, co jsem se s jedním, paprikem, poprala o místo vedle kluka, se kterým sedím na češtinu a se kterým sedím už od začátku roku. už jsemměla to místo zabraný a on mne chtěl vyhnat a pak mne plácnul do čela, což mi teď dělají a štve mne, že jim to nemůžu vrátit, a tak jsem se tam s ním normálně začala postrkovat. taky proč by mne měl jako vyhánět, když mám na to místo větší právo než on, když už jsem si ho zabrala a když je to prostě moje místo. pak jsem se celou hodinu mohla koukat jak sedí v první lavici sám, protože v první lavici vždycky sedí ti, co nemají místo a přišli poslední, nebo se snažili někoho vyhnat a ten je tam nepustil. hahaha, to byla fakt sranda.

ale jinak holky u nás jsou taky v pohodě. s jednou se docela taky hodně kamarádím. a ty ostatní jakože.. s nimi netrávím tolik času, ale nikoho kromě kádinky vyloženě nezazdívám. takže jsem já a moje kámoška, samy dvě, ani v jedné skupině, protože ona se spíš baví s holkama a já většinu přestávek a volných hodin trávím s paprikem koukáním na mlg videa, který jsou sice fakt hloupá, ale hrozně srandovní.

a taky jsem divná. prej no.
všichni dělají, jako kdyby oni nebyli, ale přitom každý je prostě něčím trošku švihnutej. jeden spolužák je ukecanej, druhej nemluví, někteří ke mně klidně přijdou a dají mi hlavičku nebo mi strčí prsty do ucha, nebo mne cvrnkou do nosu, nebo mi mávájí před obličejem, další luská, ten jí jenom zdravě a má v životě hrozně všechno naplánovaný a ten další je zase úplně geniální a nejhorší známku má trojku, on má jendu trojku a jednu dvojku a jinak má ze všeho samé jedničky. holky jsou suprové na atletiku, pak máme nadané na chemii a bižuli, na jazyky, pak toho co je nadanej na všechno (pak mne, která nemá nadání asi na nic, ale včera mi němčinářka řekla, že mám cit pro jazyk, což mne potěšilo).

jooo a taky jsem měla o půl bodu z matiky víc než paprik, což jsem si hrozně přála, protože se mi furt směje a vždycky mi po testech všechno vystvětluje a přitom se na mne kouká jako na idiota a pak se cejtí strašně chytře. a já jsem měla o půl bodu víc. hahaha. ausgezeichnet pro mne. ta matika se mi fakt povedla, ale jinak mi vychází lepší čtyřka. haha, no ausgezeichnet pro mne.

včera jsem prezentovala. před celou třídou, byla jsem rozklepaná jako ratlík. nejdřív mne vyvolal a já tam vůbec nešla, protože jsem ho neslyšela. když jsem zapojila flešku, vyskočila mi nějaká prezentace o koncentračním táboře, nevím proč - to všechny hrozně rozesmálo, protože u nás mají kluci rádi takový ten.. černý humor.. a ta prezentace hlavně nebyla ani učitele ani moje. (loominarty!!!!! xD hahaha to je přesně to poklučičení, ale nemůžu si pomoct) tak jsem pak vyprávěla. 'noo a ti čuchounové se nakonec osamostanili úplně.. kdyby někdo měl cestu do prahy tak tam jsou teď vystavený dvě sochy z terakotové armády, ale jakože asi ne co (na jejich dotaz do kdy to je jsem odpověděla a střihala obočím, což se všem taky nějak líbilo).. čínská zeď.. tu vidíte tady.. je fakt hustá co..'
noo, učiteli to nevadilo. osobitých projevů tam bylo víc. jakože třeba 'noo ty nástěnné malby zvířecí, to byla jakože motivace, prostě místo toho aby šli na skutečný lov si ten lov nakreslili a měli z toho radost'

bože, proč furt mluvím o škole?
jak se říká lidem co jsou nako školní workoholici?
nooo já workoholik co se týče školy fakt nejsem, ale vlastně nekecám o ničem jiném.
ajajaj.
ale tenhle článek bude asi první co zveřejním. za ten měsíc nebo jak dlouho jsem noic nepřidala, jsem zaplnila rozepsané kupou článků bez nějakého hlubšího významu.. nebo s hlubším významem, které jsem ale prostě nechtěla zveřejnit.
jsem unavená.
začíná mi zase hrabat.
dneska o zsv jsem seděla v první lavici (přišla jsem pozdě z tělocviku tak jsem si to vychutnala) a na všechno co učitelka řekla jsem měla nějaké připomínky.. a kamarádka se pak tak smála, že mi jenomřekla ať už nic neříkám, že nás vyrazí a tak. haha, byla jsem po coca cole co jsem vypila ráno před první hodinou.

ti, co mne znají ví, že kofein ani moc cukru bych neměla, protože jsem pak.. jak myška na klíček. když jsem se minulý týden viděla se svými spolužáky ze základky a v pizzerce si objednávala colu tak mi to rozmlouvali, protože věděli. tady neví. haha, sladká nevědomost.

má někdo snapchat? c:

já snapchat mám a protože fakt ráda natáčím videa, tak je to pro mne něco jako hobby. minule jsem natáčela, jak jsme s kamarádkou ze třídy lezly do regálů v tescu a chodily tam v podprsenkách velikosti G a vozily se v košíku a běhaly tam s košema na prádlo na hlavě.. a pak jak moje druhá kámoška skákala do popelnice.. všichni se mne na to pak ptali. ale víc než o ostatní mi jde o to, že mám ty vzpomínky zaznamenané.. na základce jim to vadilo víc než tady na gymplu, tady je to samý 'nenatáčej..', 'proč sakra všechno natáčíš?!', 'netoč tooo!!!', 'ty zase natáčíš no to si děláš srandu!', ale neútočí na mne fyzicky a nehází mi mobil do koše, což možná taky časem přijde, haha, doufám že ne.


tohle není asi ani půlka toho, co bych ráda řekla, ale nějak teď nevím, jak pokračovat.

taak kdyby se někomu chtělo, tak tohle video je fakt boží. abyste věděli, proč zbožňuju dillona francise. tedy, kromě toho že dělá dokonalou hudbu. vždycky mne to hrozně rozesměje.


a můj nejnovější objev co se týče hudby, aaaaaah teď nemám mobila, mám nějakej starej s tlačítkama, takovej ericson (víte co myslím, ale já nevím jak se to píše :D) co má joystick kterej nefunguje a když mi někdo volá tak vrní celej gympl z toho, přehrávač hudby to fakt nemá a tak nemůžu poslouchat jinak než z počítače a celej den se těším až si jí pustím c:


jsem měla v menu že má dillon narozky dýl jak měsíc. ajajaj. ale bylo by to hustý, kdyby je měl tak dlouhooo. haha.

- h.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 victoriacoctay victoriacoctay | Web | 24. january 2015 at 16:12 | React

emoce, pocity... Někdy bych je nechala vyhodit do povětří...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama