letters.

29. august 2014 at 18:42 | 'hanina. |  stuff.

collecting memories.

zdravím :)
zrovna jsem procházela staré fotky a dopísky, které jsem si posílala s kamarádkama o hodinách. našla jsem kapesníky, které jsme využívaly se spolužačkou sedící za mnou výhradně při testech. nikdy nám na tohle pomáhání nepřišli, kapesník nešustí a dá se snadno obhájit. všechno jsme si to schovávali. v hromadě vzpomínek na zmačkaných papírech jsem našla i dopisy, co jsem si posílala s kamarádkou, která se odstěhovala někdy ve třetí třídě. psaly jsme si více než tři roky.
našla jsem pohledy, co mi poslali němečtí kamarádi a najednou mi samotné dopisování začalo strašně chybět.
a tak jsem se chtěla zeptat, jestli by někdo z vás si se mnou nechtěl občas poslat nějaký dopis. protože dneska se v té hromadě techniky kolem zapomíná na kouzlo dopisu jako takového a tak bychom si navzájem mohli udělat radost.
dříve jsem o tom už uvažovala a kvůli tomu si psala třeba s michaelou, ale nikdy jsme to neealizovaly.. a mne to docela mrzí.
takže pokud by se našel někdo, kdo by mi byl ochotný věnovat chvíli času a peníze za známku, budu ráda, když mi napíšete na mail littlehannie@email.cz a můžeme si navzájem napsat adresy. udělalo by mi to vážně radost :)

Manual dos 16

- nedokážu vysvětlit, proč se vždycky při téhle písničce tak usmívám. přijde mi, že ta melodie je hrozně.. pozitivní? jop, přesně.

- h.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 29. august 2014 at 19:04 | React

nejlepší je zavařovaná červená řepa..obyčejně jí jinak nejím :D ale je pravda, že mi každý chválí vlasy a jsem optimisticka, tak je to možná pravdivé :D je výborná ♥ jéé, já mám krabici vzpomínek! a tam mám to samé, dopisy a prostě všechno ostatní ! a dopisovat si dopisy? páni! to bych strašně moc ráda! určitě ti ještě dneska napíšu svou adresu a pošlu dopis! bude dlouhatánský :D máš pravdu..kouzlo dopisů by se nemělo zapomínat :)) jinak ta písnička je opravdu pozitivní a moc se mi líbí!! ááááwwww ♥

2 Lauralex Lauralex | Web | 29. august 2014 at 19:23 | React

S nejlepší kamarádkou jsme si psaly taky dopisy a pak si je o přestávkách vždycky předávaly (já chodila do béčka, ona do áčka). Někdy jsme si tak posílaly i zadání testů (nevýhoda, že ještě tolik nejel internet v mobilu a nebo ona neměla kredit :D). Vlastně jsem si psaly pořád, i doma, a posílaly to třeba přes jejího brášku, když jsme spolu nemohly mluvit. Všechno to mám schovaný, často si to čtu a moc mi to chybí.

Moc ráda bych si s někým dopisovala, ale docela si hlídám svojí adresu a po zkušenosti už se jí bojím někomu cizímu dávat. Nevím..

3 Nicki Nicki | Web | 29. august 2014 at 20:01 | React

ach bože, konečně někdo!! to je geniální!! :) miluju posílání dopisů, hrozně moc... :D moc ráda bych s tebou poslala nějaký dopis! :D :)

4 alexandra. - nobrainn.blog.cz alexandra. - nobrainn.blog.cz | Web | 29. august 2014 at 23:54 | React

Omg! Úplne krásne a úžasné to tu máš *_*. Ja som skoro nikdy nedostala list :(. Keby bývaš na SR tak by som si s tebou písala :).

5 steel32 steel32 | Web | 30. august 2014 at 9:26 | React

jehéé, připomněla si mi článek co sem psala před měsícem :D nakonec sem ho smazala, protože sem viděla jak se už dva měsíce snažím odeslat kámošovi dopis a furt mi leží na stole :DD
takže bych ti ráda napsala, ale znám se -_- :DD

6 Canéil Wolfbay Canéil Wolfbay | Web | 31. august 2014 at 13:12 | React

Hani. Já jsem o tobě tak strašně dlouho neslyšela! A jsem ráda, žes mě našla. Fakt ráda. Jak dlouho je to - rok? Rok jsem o tobě nic neslyšela. Bože, to je strašně dlouhá doba.

Chápu, že nemáš ráda změny, a chápu, že někdo má. Každý to má nastavené jinak. Já změny jenom přijímám, protože některým se prostě nevyhnu.
Ale určitě to zvládneš. Ta změna jednou přijít musela a snad přišla ve správnou chvíli. :)

Určitě bys to uběhla. Třeba ne na poprvé, ale po nějaké době bys to uběhla klidně i dvakrát (to jsem si říkala taky, ha).
Uběhla jsem to jakoby jenom tam, zpátky jsem jela trolejbusem. Bydlím totiž na kopci, a představa, že bych měla běžet nahoru, mě dost děsí. :D

Uh, tak to je špatný. Takže budeš bloudit, až to najdeš? Nepřišel ti třeba nějakej mail nebo tak něco? To jdeš fakt takhle naslepo?

Děkuju. Těším se ale čím dál míň. Jaksi si uvědomuju, že to bude fajn jenom pár dní. :D No co, prostě si zase zvyknu, jako každej rok.

To je krásný. Já taky takhle občas najdu podobné vzpomínky, třeba třídní fotku z druhé třídy nebo pozvánky na narozeninový oslavy, který jsme si posílaly poštou, když jsme byly malý.
Pamatuješ, jak jsme si psaly maily? To bylo taky skvělý, skoro jako dopisy.
Ráda bych si s tebou psala, ale kdyby se rodiče dozvěděli, že jsem někomu cizímu (promiň, nejsi vyloženě cizí, ale vlastně cizí jsi, chápeš) dala adresu, byli by na mě strašně naštvaní, protože už se jednou stalo něco podobnýho a to bylo fakt něco.
Ale víš, co můžem udělat? Napíšu ti dopis a vyfotím ho a pošlu ti ho mailem. :D Co na to říkáš? ASpoň taková náhrada. :)

Fakt jsem moc ráda, že ses ozvala. Mám hroznou radost! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama