the city. | 3.7.2014

3. july 2014 at 20:25 | 'hanina. |  diary.

yea if you wanna find love then you know where the city is.

status: úsměvavá.
nálada: dobrá.
písnička: tove lo. [xx]
poučení z dneška: užívej si každé minuty. protože ta se už nikdy nevrátí a nechceš mrhat časem.
__________________________________________________________________________
z pootevřeného okénka mávám na všechny lidi, co prochází po chodníku. nikoho z nich neznám. a taky mi nikdo nezamával zpátky.
já bych to udělala.
z auta vystupuju v uplém černém tílku a cihlově oranžových kalhotech, co jsou mi o dvě čsla větší. do školy takhle nechodím a přitom je to tak fajn. takové osvobozující.
v puse se mi rozpouští čokoláda, na kterou vlastně ani nemám moc chuť. stejně jako na všechno jídlo poslední dobou. ale je dobrá.
v uších mi hraje nejnovější objev od zeds dead. tak moc je žeru. ten způsob, jakým si hrají s bassy je úžasný. užívám si to.
usmívám se na všechny, co jdou naproti mně. i když je neznám. nikdo mi úsměv neoplácí.
ale já bych to udělala.
nikdo se nestará o to, proč má strach sám ze sebe. fascinuje mne to. chci mu pomoct, ale nemůžu a to mne svazuje. má za sebou něco, co ho donutilo se nenávidět. a nechce mi to říct.
bavili jsme se o tom, z čeho máme strach. našla jsem název fobie, která znamená, že se bojíte někomu věřit. nevím jestli to vážně existuje, ale bylo to na weheartit a pokud je i strach ze zubů, tak proč ne..
- 'tu máš asi teď ze mně, co?'
- 'tu mám ze všech, neber to osobně.'
...
- 'ty myslíš, že se ti dá věřit?'
- 'ne... a vím to.'
k tomuhle napíše ':3', nemá být na co pyšný. pořád do mne rýpe kvůli důvěře, ale on má s lidmi taky špatnou zkušenost. tohle je přesně to, proč jsme ho dávno neposlala někam. protože je zajímavý a chci mu porozumět. ale jeden druhému nedáme šanci se v sobě navzájem vyznat.
stojím ve frontě a u pokladny sedí ta paní, kterou tam potkávám skoro pokaždé. vždycky na ní divně koukám, protože jednou měla na obličeji hrozně moc modřin a od té doby přemýšlím, jak se jí asi dneska daří a proč je měla. a jestli v tom není sama. i když je to možná už i víc než rok zpátky, vždycky na to myslím.a jooo!!! to jsem chtěla! můj kamarád konečně udělal přijímačky do školy. bylo to třetí kolo, ale abyste si nemysleli.. on je ta nejčistší duše, kterou jsem kdy poznala. nikdy na nikoho nebyl zlý. ostatní spolužáci ho moc mezi sebe nebrali, ale já si s ním rozuměla. byl vždycky tak osamocený.. je nemocný a proto je hubeňoučký a vždycky jsem ho bránila, protože si nikdy posměch nezasloužil. a on to konečně zvládl. jsme na něj fakt pyšná, protože si to zaslouží víc než ti grázlové, co jdou na soukromou a přijímačky si zaplatili.. je jen zmatkař a proto mu to vždycky uteklo. a když mi dneska napsal, že to zvládl, začala jsem nahlas křičet radostí.

m & g / tumblr


kromě toho elektronickýho poslouchám indie a tyhle kluky si pouštím dokola už skoro rok a stejně se mi neohráli. ty jejich texty prostě zbožňuju. stejně jako the neighbourhood, které taky úplně žeru, nebo the kooks a bastille a tak podobně.. <3


- h.

 

1 person judged this article.

Comments

1 Radfordová Radfordová | Web | 3. july 2014 at 22:04 | React

The City je fakt úžasná. A Robbers.
Ten pocit, když zoufale chceš do někoho nahlídnout, ale on ti to nedovoluje... Jo, to trvalo hodně dlouho. Asi to ani není pryč. Ale je léto. Asi by bylo hloupý to všechno vytahovat.

Moje máma mi řekla něco v tom smyslu, že pokud mám s někým být, nesmí to být proto, abych ho zachraňovala. Protože i já sama potřebuju zachránit a ani u sebe to moc nezvládám.
Ale stejně jsem asi už zase neposlechla a dělám si co chci... :)
Je strašně snadný to napsat, tak mi to promiň - kdybys mu dala šanci ti porozumět ty, oplatil by ti to? :)

2 Andy Andy | Web | 4. july 2014 at 15:08 | React

To poučení je fakt dobré, čím dál častěji si říkám, že na tom něco bude :)
Gratuluju kamarádovi, že ho vzali ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama