hani needs a ladder. | 2.6.2014

2. july 2014 at 19:07 | 'hanina. |  diary.

random white gurl.

status: rozladěná.
nálada: vlastně to není nejhorší, to jen chvílema mám chuť vraždit.
písnička: diplo, remix calvina harrise. [xx]
poučení z dneška: keep calm and hate the ginger bitch. raduj se z toho, co je fajn, nesmutni pro to, co se nedaří.
__________________________________________________________________________
potřebuju žebřík. jako sofi.
trochu porozumění bych prosila. no, já vím, že nemáte. nemůžu ho nikde sehnat.. asi mi neporadíte, že?
bum. (tohle používám, když jsem vzteklá a chci sprostě křičet, ale mamka říká, že mám být dáma, tak raději říkám tohle a přemýšlím, jak by to vypadalo, kdyby bouchl ovladač na televizi)
vaří se mi krev už pár dní. ale neodpařuje se, což je zvláštní.
nic nepomáhá. chybí mi spolužáci. píšu si s dvouma klukama (z nichž jeden z nich je zrzavá klobása a druhej jeho kamarád..), a to je všechno. všichni jsou na táboře a vrací se až osmého..
dneska mne můj brácha ale rozesmál, když sedí a šeptá 'sex, sex, sex on the beach' (nebo tohle jsem mu ze začátku rozumněla) a když jsem se ho zeptala, co to znamená, řekl mi 'šest na pláži'. no dobrá tedy. později to ale bylo 'six on the bitch' a to už jsem vážně nevydržela a začla se strašně smát. brečela jsem smíchy, protože tomuhle se prostě nedalo odolat.
nedokážu říct, jestli jsem ok, nebo ne. vlastně jo, ale i ne. příchází to ve vlnách, podle písniček a nebo podle místa, kde jsem. a podle vůní taky. není tohle příznat něčeho? nevím, třeba něčeho, na co je pojmenování a já ho neznám.
nooo třeba teďka bych nejraději běžela do toho zamračeného městečka, kde věčně mrholí a někde si ho chytla. a pak.. bum, třeba facky na hlavu. zasloužil by za to všechno.
joo a taky jsem (opět) rozsypala lžíce do bot v obchodě. minule to byly kancelářské sponky a špendlíky (a sbírat to byla práce fakt na dlouho -.-) a dneska jsem zavadila o nějaký věšáček a než jsme si to stačila uvědomit, začalo to příšerně pronikavě břinkat o zem. musí mne mít velmi rádi. jestli je tohle karma, co jsem vlastně provedla? a nebo si to teďka vybírám a v budoucnosti, až udělám něco špatného, se mi nic nevrátí.
nechci být věčně takhle negativistická. vadí mi všechno, i to, že jsem takhle pesimistická.
možná to je počasím, ale já už všechno házím na něj. vím, že to není fér, že si za to z velké části můžu sama, ale jako coo, to, že mi před chvilkou upadl jogurt je taky jeho vina, protože si to určitě vždycky tajně přál.
stejnak mám radši hokej, než fotbal. stejně má chlupatý nohy, jak kdyby byl politej fantou. a stejně by mu slušela rudá rtěnka, vypadal by jako postavička z cartoon seriálů, protože má světlý řasy. zrzek prostě. klobásan. a uprostřed ta vyholená pěšinka. moje představivost je fakt úžasná.
tak se těším, až mi přijede kamarádka z tábora. s nikým jiným nepomlouvám, než s ní. a teďka zčerná. což by taky bylo fajn.
tak já se půjdu ventilovat ven. v těhle situacích si pouštím sofi needs a ladder a zapaluju papírky. venku. je to strašně fajn a vždycky mne to uklidní. samozřejmě mne hlídají, protože podle mého štěstí bych určitě něco podpálila, tak o tom ví všichni co jsou poblíž, aby ze mne nebyla pyromanka.. nedobrovolná..
proč filmy vždycky končí happyendem? o tyhle konce se nikdo nezajímá. všechno je tak průhledný, stejně se vždycky ti dva dají dohromady, pak se něco stane a nakonec se usmíří.. ale co když jsou to lidi jako já a zrzoun? nee, nemůžou natočit nic pořádnýho. třeba konec takového filmu by mne vážně zajímal. teď si ale uvědomuju, že by nemělo cenu to točit, protože by na to nikdo kromě mne nešel.
radši končím, můj sarkasmus, ironie a negativita mne rozčiluje natolik, že mám chuť narážet i na to..

- h.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Radfordová Radfordová | Web | 2. july 2014 at 22:49 | React

Taky si vždycky říkám, jak by vypadal film, kterej by byl o mně. Asi nuda. Asi přehnaně drama a kde nic tu nic... :D Ale i tak věřím, že lidi, co mě nemusí, by na to šli, jen aby mohli psát znechucený recenze :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama