revolution.

9. june 2014 at 11:28 | 'hanina. |  thoughts.

revolution.

nemůžu je nechat vyhrát. nemůžu je nechat mne zlomit. nikdo nemá dost síly na to, aby to udělal. už dávno ne.
zvykla jsem si na pohled skrz prsty. oni mi nemůžou ublížit.
nemůžou. to slovo je zvláštní. jak to můžu vědět? jak si můžu být jistá? znám se. ten štít mne chránil i před tím, co by mne zranilo. a já tomu čelila a vydržela to. mám tlustou kůži a elastické srdce. ta písnička [xxx] vždycky všechno vysvětlila za mne.
nemožné. nemožné, nebo nemožné? jak pro koho. teda, asi. jde o víru. nevzdávat se.
kdo vlastně určije, co je možné a co ne? kde jsou ty hranice?
oni jsou ti, co se mají stydět. schovávají se za roušku věčné spokojenosti a přetvářek, aby zapadali. možná je problém v tom, že jsem na všechny až moc jiná. nebo oni jsou moc jiní. třeba jenom žiju ve společnosti divných lidí, kde jsem jediná normální. místo aby mne nazývali jinou by ye měli zamyslet nad vlastní rozdílností.
je to sranda. do jaké míry mne mají rádi ti, co to říkají? slyším chrochtat svini někde mezi mými kamarády. je to někdo, kdo mi to nepřeje. kdo mi nepřeje to, že žiju. že si užívám, že si dělám co chci a je mi to jedno, co si myslí. vykašlala jsem se na ty, co kašlali na mne. a teď by se chtěli kamarádit.
jsem tvrdohlavá. ví, že si budu dělat co chci. chybí jim odvaha, kterou mám já. pomlouvají mne za to, že žiju. zatímco oni se drží při zemi. oni mrhají časem, kdy to taky můžou udělat.
proč bych to neměla dělat, proč jako ne. proč bych se měla chovat jako dospělá, když dospělá nejsem. a co vlastně jsem? adolescent? nejsem ani dítě, ani dospělá. jsem duše dítěte uvezněná v těle, které se blíží dospělosti. fuck.
a proč bych měla pít alkohol, když nechci. oni se vsázeli, že se opiju. a hádejte, kdo pak stál střízlivý mezi lidmi, co nad sebou neměli kontrolu. cítila jsem se povýšeně, jako bych si mohla dovolit rýpavé poznámky, protože já o sobě vím. připadala jsem si jako vítěz. dobře, možná jsem to ochutnala. měli tam nějaký šráčkoviny, tak jsem si říkala, že bych měla vědět, o co nepřicházím. všechno, co pili bylo pěkně hnusný. nevím, proč jim to vlastně chutná. jde o postavení ve společnosti. dva spolužáci hráli, že jsou opilí. další řekl, že 'jestli si chce udržet postavení mezi klukama, tak si musí dát alespoň trochu'..
kde to jsme, sakra. já šla s dalšíma dvěma holkama na molo koukat na hvězdy. a byla to nádhera.
moje mamka ani táta nepijí. táta je abstinent a mamka si dá občas šampáňo na oslavách. nejsem zvyklá na opilé lidi. a najednou byla celá moje třída a pár dalších z jiné třídy úplně na mol. moji kamarádi. vypadali stejně, pořád to byli oni. ale chovali se jako cizí. nemám pro to pochopení.
proč mne vlastně mají rádi, i když jsem jaká jsem? nechodím s nima chlastat, věčně je prudím. proč se se mnou kamarádí?
no, radši se v tom rýpat nebudu. možná to ani vědět nechci.
it's a revolution..
no co, za dva měsíce budu v novém kolektivu. bojím se, aby mne přijal. naší třídu letos spojili a taky si na mne dlouho zvykali. ale nakonec mne přijali hodně dobře. zapadám i s tím, že jsem uřvaná a aktivní a já nevím co. co když tam budu odstrčená? kamarádi si ze mne utahují, že mne budou šikanovat. no, to vím, že určitě ne, protože jsem na holku vcelku rváč. jsem schopna porvat se i s našima klukama. do určité míry..
až se jednou otočím a uvidím je dole, pak to pochopím. já mířím víš. chci cestovat. chci toho tolik zažít. říkají mi, že toho nikdy nedosáhnu. ale já budu makat.
a pak jim jednou pošlu pohled z anglie, nebo ameriky, jak jim slibuju.
je to víra. chtíč. síla.
jsem to já.
ta, co se uzavírá do bubliny, kde ostatní ignoruje. ta, co běhá po chodbách a vlasy jí vlajou, zatímco na ni koukají s úšklebkem, jako by mi říkali, že jsem blázen. myslím, že kuchařka co letos nastoupila si to fakt myslí.. :D ale jinak mne na škole znají a ví, že jsem normální..
nikdy není pozdě. prý..- h.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Radfordová Radfordová | Web | 9. june 2014 at 14:55 | React

Heh, piju a tvářím se strašně šťastně. Vlastně... jsem i celkem šťastná, když piju, což je docela průser :D
Chápu tě... a nejlepší je prostě se vysrat na to, co si ostatní myslí, nebo co ti říkají. Znáš se líp, než znají oni tebe.

2 Vaness . Vaness . | Web | 9. june 2014 at 15:04 | React

Nevim , jestli sem to už řikala ,
ale klidně se budu opakovat pořád dokola .
Miluju tvoje články ! Je to jako bych četla moje myšlenky <333

3 Hope Hope | Web | 10. june 2014 at 22:02 | React

Ale tak vždyť si to sama napsala, je to jedno, co si myslí, ať si myslí, co chtějí.
Taky nechápu proč lidi pijou alkohol. Nechápu to. Možná na chvíli zapomenout na všechny ty věci, co musí řešit a dostanou se do jakéhosi "blaženého stavu" kdy všechno je vtipný, ale já si tak připadám skoro pořád :DD
Taky nevím, proč se se mnou lidi baví :DD
Já si tě přidám do oblíbených nevadí? :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama