i'm done with giving a fucks or shits. totally.

3. june 2014 at 18:54 | 'hanina. |  thoughts.

idgafos.

mám chuť vstát z téhle židle. jít ven. a začít křičet. křičet sprostě, nahlas, křičet nesmyslné a nedokončené věty, nebo jenom slova, která by měla význam jen pro mne. mám chuť jet do města a stoupnout si na to nejvyšší místo, kam se legálně dostanu a udělat to samé. říct všem, jaký na ně mám názor. zpívat. pískat. ječet. chci řvát a všechno světu říct. že začínám znova. že kašlu na to, co bylo a že teď se nehodlám zabývat tím, co bude.
chci vzít marshmallowny a házet je dolů, chci natrhat kytky a dát je starším paním, které chodí samy a vídám je s těma narvanýma taškama z alberta, kterým nikdo nepomůže. chci jim pomoct. chci házet malé kamínky dolů a balónek nafouknutý heliem pustit a nechat ho odlétnout, zatímco by se mi hrnuly slzy do očí, protože by mi to bylo líto.
mám chuť vyběhnout ven v krátkém tričku a šortkách, nebo klidně v plavkách, jo, to by bylo ono. a ve dvoudílných, ne v jednodílných a neřešit kdo se kouká a jak v tom vypadám a jestli mám na to postavu, měla bych se těch mindráků zbavit, ať už jsou oprávněné nebo ne. šla bych bez řasenky. a vždycky jsem toužila projít městem s namydlenou hlavou. prostě to někdy zkusím. a nebo bych tohle vážně mohla udělat. to zní jako plán. vždycky jsem chtěla vědět, jak by lidé reagovali, kdybych opravdu prošla davem (i když tady u nás davy nejsou.. protože tu nežije dost lidí na to, aby se tu dělaly třeba i malé skupinky) a měla namydlené vlasy. asi zavolám kamarádce a uskutečníme to. myslím to vážně. a pak vyšplhat na strom, nebo skočit šipku do křoví. a nebo se oklepat a pocákat tou pěnou všechno okolo. nééé počkat na déšť a nechat to mýdlo opršet. a chodit do obchodů a čekat na reakce, protože nikde není napsané, že se do obchodů nesmí s namydlenou hlavou. píšou tam obvykle jen o jídle a o psech, nebo ne? ale stoupla bych si jenom do dveří, protože už je mi patnáct a mám občanku. aby na mne nezavolali policii. kamery jsou všude. ale i tak bych byla rebel.
pak vzít toaleťák a omotat tím nějaký keř. vzít takové ty spreje na stromy a obarvit to na červenou, nebo křiklavě zelenou. a nebo bychom tam mohly napadlat oboje.
a nakonec si vzít stříkací pistolky a udělat válku. i když, nejlepší by byly balónky naplněné vodou. právě se zrodil nápad na školní výlet, kam jedu ve čtvrtek. pistolky už vlastně mám. a teď ty balónky.
a pak se ještě klouzat po podlaze v obchodě. milk prank. né nic tam vylejvat nebudu, ale válet sudy po obchodě, to jsem ještě nezkoušela. po škole jo (a nebyla to jen naše škola), ale obchod se zdá mnohem lepší.

chci udělat všechno, po čem jsem kdy toužila, ale bála se. koupit si hasičí přístroj a někam ho vystříkat, třeba na pole, tam bych nikoho neohrozila. ale vždycky mne zajímalo, jaké to je. ale to je asi trestný. tak bych skříkala u nás na zahradě, ta je naše, všem to může být jedno.

je mi patnáct. a já pořád řeším co bude. mám toho dost. cítím změnu, je to ve vzduchu. kdy mám dělat blbosti, když ne teď? proč to plánovat, když to můžu udělat. o co jde. trapas? co je to vlastně trapas? copak by mne ti lidé znali? né vážně, co je to trapas? jde o ostatní, nebo o ten strach z toho, co máme uvnitř? proč se starat o ostatní? proč řešit, jestli nás někdo uvidí? oni si pak uvědomí, že promrhali čas, kdy mohli udělat to samé, jako bych udělala já.
chci mít na co vzpomínat. asi si vyholím napecut. ne vážně, chci to udělat. bude dost času na to, aby mi vlasy dorostly. mamka i táta souhlasí, pokud to bude v míře, což bude, protože to nechci do půlky hlavy. jenom decentně. mám vlasy pod prsa, sidecut bych si udělala, ale všichni si to dělají kvůli swagu často ani neví, jak se skrillex píše, ale hlavně že to mají na sklirexxe a poslouchají biebera.. (btw. oni to fakt takhle píšou -.-) a já si to vyholím i kvůli té hudbě. side ne. půjdu na školu, kde by to nemuseli přijmout. bylo by to moc, vycouvala bych, svoje vlasy mám ráda. ale napecut si prostě nechám udělat.
a ten vyholený proužek bude připomínkou toho, jak jsem začla žít. jak jsem se vzepřela všem těm upjatým lidem, co se starají jen o budoucnost a nedovolili mi tohle udělat už dávno. už mne to nebaví. chci žít. chci si užít ten čas, co tady strávím. mám dost toho, jak mi život protéká mezi prsty.

i don't give a fuck or shit.
- to je přesně ono. potřebuju takovejhle přístup. plánovala jsem dokonce i přestat plánovat a začít myslet takhle.proč vůbec plánuju něco takového? nejsem pitomá? jsem hrozně pitomá.

když ne teď, tak kdy?

chci být volná.

-

- h.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Radfordová Radfordová | Web | 4. june 2014 at 17:43 | React

Tohle je krásný. Nevím, co jinýho na to napsat.

2 Michaela. Michaela. | Web | 4. june 2014 at 18:41 | React

Božínku, chtěla bych se tolik vrátit. Ale pořád nějak necítím co, že by mi to vydrželo, tak jak bych chtěla. Ale asi to zkusím. Mám se tak jak se mám proto, že se mi prostě nedaří. Nic nevychází a spíš mi pořád někdo hází klacky.. no spíš klády pod nohy. Po T. přišly dva kluci. Jednoho jsem odmítla já, ale ten druhý. Tvrdil mi jak je hrozně zamilovanej, a pak ? Jakoby jsme se neznali. A začal se tahat s o 4 roky mladší holkou. Ale vlastně tohle mě netrápí tolik jako zkraty v mojí rodině. Nebo spíše v rodině mého táty. Jeto na hrozně dlouhé vyprávění a nechci tím nikoho zatěžovat. :) Jen konečně vyšlo jaký kdo vlastně ve slitečnosti je.

Nepíchla jsi do živého, je fakt že se z toho dostávám ještě ted, hrozně mi chybí pořád a vím, že i přes to všechno jakej byl k němu pořád něco cítím. Ale to přejde.

Jsem ráda, že ty se máš fajn. Doufám že se ti bude i nadále vést nejlíp. :-*

Ehm, víš co je hrozný ? V pátek mě čeká veliká oslava mých 18 a já jsem prostě nemocná !!!!! :D

Jinak ti hrozně moc děkuju za podporu, jseš prostě úžasná ♥♥♥

3 Hope Hope | Web | 4. june 2014 at 20:04 | React

Skvěle napsaný a máš pravdu!
Několikrát jsem přemýšlela nad tím, co je vlastně trapas. Asi nic nevím.
Rozhodně to udělej. Nevím co to je "napecut" je mi jasný, že je to jakýmsi způsobem vyholená hlava, ale nevím jak :D
Ale jak to popisuješ, tak kvůli tomu jsem si tak trochu udělala i druhou dírku v uchu. Vím, že to není nijak rebelský a má to spousta lidí, ale udělala jsem to, ikdyž jsem ještě pár let předtím měla velkej problém s ušima a vyndavali mi i ty první náušnice :DD a udělám si asi třetí muhaha :D

Jak ses ptala u mě na blogu, tak jsem se hlásila na dva pražský gymply - na jeden jsem se nedostala a na jeden jo, takže tam půjdu :)

4 Vaness . Vaness . | Web | 5. june 2014 at 9:48 | React

Hned bych šla do toho s tebou .
Už mě to nebaví žít v tomhle systému .
Všechno je na hovno . Všechno .
Chtěj z nás udělat stroje a mašiny .
Všechno je pod tlakem .
Chci vyjít ven a vzít si na sebe co budu chtít .
Bez jakejchkoliv keců .
Jenom se procházet po městě a všechny do jednoho vyfakovat .
Joo . To mu se řiká volnost .

5 yuu yuu | Web | 5. june 2014 at 17:17 | React

v klidu, jsem o rok starší, není to moc velkej rozdíl a všechno je furt na hovno, furt nevím, co budu dělat a jedinej plán je buď sebevražda, nebo odletět na jinou planetu, protože tady se nedá vydržet.
Já jsem vždycky chtěla zmrzlinu na hlavě.:D

6 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 6. june 2014 at 17:12 | React

Let's be crazy and free!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama