guzjfcudjtg

22. june 2014 at 13:05 | 'hanina.
někde je nějaká chyba.
zrada.
a matrix za to nemůže, takže mi řekněte, jak se z tohohle dostat..
včerejšek by byl na nic, kdybych si nekoupila šaty na čtvrtek. mám z tally weijl a jsou fakt úžasné.. možná později nafotím. dneska jsem si k nim koupila boty. jsou tmavě růžové, ale fakt se mi líbí. jezdili jsme celý den po obchodech a nakonec jsme koupili tam.. asi proto je to můj nejoblíbenější obchod..
ale jinak bylo všechno na jednu věc.
byla jsem u kadeřnice. mám jednu, ke které chodím a nikdy jsem u jiné nebyla. protože se už spolu známe, tak si myslí, že může rozhodovat o tom, co si nechám udělat. takžře mi zamítla vždycky všechno. v deseti jsem chtěla barevné konečky, nee, nemůžu. chtěla jsem melír a samozřejmě mi to neudělala. chtěla jsem sestříhat, prostříhat, samozřejmě to odmítla, protože by mi to jezlo z culíku. co jí je do toho? včera jsem přišla s tím, že chci napecut a ona že nee a mamka s tátou začali protestovat (ačkoli jsme to s nimi probrala a nějaké velké námitky neměli) myslím, že se proti mně spikli (:D), protože to pak bylo samý 'díky za morální podporu', takže tam byla asi nějaká dohoda,když jsme si šla namočit hlavu.. takže jsem odjela s ustřihnutými konečky, vlastně mi vzala snad půlku délky, ale proto jsme tam nejela. včera se mi skoro vařila krev. začalo to pak jakože 'no, . tak já ti udělám oranžové konečky, chceš?', říkám že ne.. 'tak zelený?' .. málem jsme tam bouchla. vždyť to doroste, jsou to jen vlasy.. je mi patnáct.. a ona mi do toho zase bude kecat, že jo. kdy si to mám jako yholit, když ne teď, dokud jsem mladá? a to se tam přijela podívat jedna babičky kamarádka se slovy 'tak už to má hanče za sebou?', takže tam ze mne udělali trubku.
včera jsem v autě seděla a poslouchala a byla tam vytočená, že mne štvalo i to, že je okno špinavý a překáží mi ve výhledu ven. pstila jsem si kill everybody od sonnyho, což je vlastně docela ironické. nemluvila jsem s nikým, takže jsem byla fakt hodně naštvaná. pche. takže to zkusím ukecat na zítra. ale už mám strach. vyhecovala jsem se, ale teď je mi to až trapný o tom mluvit a jít do toho.. protože jsem nikdy u jiné kadeřnice nebyla, tak se bojím, aby mi to neudělala nějak, jak nechci.
ale tamta protestovala i proti rovné ofině, protože by mi musela vzít hodně vlasů, tak to jako wtf? nechápu, co do toho strká rypák. a mamka s tátou mi to mohli říct rovnou, že to nechtějí. já bych to překousla a netěšila se, ale oni možná měli větší strach než já.. což chápu..
myslím, že to souvisí s mamky starostí, protože mi nedávno řekla, že se bojí, aby ze mne nebyl goth.. protože mám černý nehty, chovám se jako kluk a mám tričko 'fuck you'.. které bych teď nejraději nosila pořád.. abych světu ukázala, co si fakt myslím o tom, že se někomu nelíbí můj nápad s napecutem.
i don't give a fuck or shit.
jsem unavená a táta chce, abych s ním šla dělat dřevo.. asi bouchnu, ne vážně bouchnu.
a pak je tady to rejpání kvůli rokatkový hlavě.. bože, jsou snad dospělí, tak co je komu do toho že je někdo zrzavej bože.. jak malí, akt.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sodomagor. Sodomagor. | Web | 22. june 2014 at 14:45 | React

Koukám, že jsme na tom podobně.
Taky mám holičku, a říkám si o změnu, aby mi nabarvila vlasy a nebo udělala nějaký střih. A ona? Ne! A zastřihne mi konečky, prý je mých vlasů škoda :D.

2 Radfordová Radfordová | Web | 23. june 2014 at 14:05 | React

Naštěstí moje kadeřnice do toho moc nekecá, ale nepřijde mi nějaká extra dobrá... jenže jsem moc líná hledat někoho novýho :D

3 Sarah Shaman Sarah Shaman | Web | 25. june 2014 at 18:32 | React

Tak to ne :D Moje kadeřnice mi do ničeho teda nekecá :D

4 Tess Tess | Web | 26. june 2014 at 12:17 | React

Pohoda. Chtěla jsem červený ombré. Ombré panebože a ta kadeřnice mi nabarvila půlku hlavy? Wat? :D

5 yuu yuu | Web | 27. june 2014 at 21:03 | React

to je vtipný, jak moc si naštvaná jen kvůli vlasům :D
to se vsákne :D já můžu bejt gothička, haha, mám černý vlasy, takže barvit nemusím ... :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama