a city in florida. | 12.6.2014

12. june 2014 at 22:36 | 'hanina. |  diary.

sports.

__________________________________________________________________________

minulý rok jsme měli akci s názvem sportovní den. nejsem zlovna tělesně nadaná a nemám více svalové hmoty než potřebuju k normálnímu plnohodnotnému životu.
tenkrát, když to skončilo, jsem čekal na mamku a pršelo. a já brečela, protože mi bylo tak příšerně trapně za to, co jsem tam předvedla. byl to fakt teror.
a v pondělí mi bylo oznámeno, že se to letos bude konat znovu.
what the fuck?!
ne, fakt z toho nemám radost. moje dve největší kamarádky tam zítra nebudou a já budu odkázaná na moje ostatní kamarády, popřípadě mojí bývalou nejlepší kamarádku (zní to příšerně dětinsky. vlastně se ale ona jinak nazvat nedá.. ale tak, říkejme jí p..), která si asi mne ruce. ale tentokrát jsem rozhodnuta tam jít. za dva týdny stejně už budu čst proslov na úřadě (který ještě ani s kamarádem nemáme pořádně napsaný.. a to prej musíme udělat dva a dva tam někde číst o.o), pak odcházím a nikdo mne už vídat nebude.
ale i tak doufám, že se zítra spustí nějaký menší lijáček, abychom se normálně učili a nějaký sporotvní den prostě odložili, nebo ho úplně zrušili - to je ta nejpřijatelnější možnost.
v úterý hodám jít za.. (nevím jak to napsat, aby to neznělo stejně dětinsky jako původní jméno pro p) rokatkou. je to kluk. dlouhý příběh. však já ho sem stejně jednou napíšu, ale dneska jsem nějak zvláštně líná. a proto den d number eins padá na pondělí - jestli všechno vyjde, napecut si nechám vyholit už v pondělí. těším se. chci to stihnou před tím, než za tím půjdu - jestli si to vážně nechám vyholit, tak zvládnu cokoli. (popřípadě i nakopat zadek rokatkovi, pokud se mnou nebude spolupracovat)
joo a pokud by mi někdo chtěl udělat radost, tak mi může na ebayi koupit čepici deadmau5 s ušima, kterou jsme si asi před dvěma minutama našla ve storu a rozhodla se, že si ji nadělím za vysvědčení.

- h.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Radfordová Radfordová | Web | 15. june 2014 at 11:04 | React

Ta čepice je dobrá :D
Sportovní dny... uhm, nikdy jsem moc nerozuměla tomu, k čemu to jako vlastně má být. Vždycky jsou tak tři lidi, který jsou dobrý úplně ve všem a všechno vyhrajou a potom blbci jako já, který jim běhaj pro pití... :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama