raise your weapon.

31. may 2014 at 15:36 | 'hanina. |  thoughts.

how does it feels like to watch it burn?

vždycky se říkalo, že všechno zlé je pro něco dobré. když jsem měla období, kdy nic dobrého nebylo, říkala jsem si - co mi tohle přinese? a teď, když se koukám zpátky vidím, že to opravdu k něčemu bylo.

celá ta situace všechno změnila. obrnilo mne to, posílilo. trošku drsný způsob. ale pomohlo to.
změnil se můj pohled na svět, na lidi okolo i na mne samotnou. přestala jsem se příliš zamýšlet nad budoucností. říkám si 'jestli ne teď, taky kdy?' a pak udělám něco, co se stane mou další vzpomínkou.
na lidi okolo se dívám jinak. už se o ně tolik nestarám. přestala jsem se snažit zachraňovat něco, kde to nemělo cenu a já to věděla.
když jsem včera procházela městem, přemýšlela jsem nad tím, jak jsem to dřív dělala. jednu dobu jsem ani nebyla schopna projít chodbou plnou lidí. nechtěla jsem je potkat, vyhýbat se každému z nich. nechtěla jsem je vidět. než jsem se naučila je přehlížet. upřeně hledět před sebe. bylo to těžký a ze začátku mi to nešlo.. ale na konci jsem já byla ta, co šla a on se jí vyhýbal. nic jsem neslyšela. měla jsem sluchátka a na každou těžkou dobu jsem vykročila pravou nohou, do rytmu, abych nezpomalila a nevrátila se.
zvykla jsem si více na nepochopení. styl mého oblékaní, chování, přístup k životu, nebo hudba. lidé se rozdělili na skupiny kdy mne má jedna sorta ráda a druhá mne nechápe. ale čelím tomu lépe. už se nesnažím se jim všem zavděčit. měnit se podle ostatních. je fajn dělat si všechno podle sebe.. je fajn jet si svoje. nechápu, jak jsem mohla být ze všeho tak vystrašená.
umím na plnou pusu říct svůj názor. naučila jsem se stát si za tím, co si myslím. naučila jsem se čelit nesouhlasu.

takže co se má stát se asi stane. a vždycky je z toho něco dobrého. ale i spousta zlého..
takže ze mne jedna holka a dva kluci udělali nového člověka. vtipné. zlomené srdce opravdu lidi mění. jestli je to změna k lepšímu nebo horšímu se dozvím až s odstupem času. ale proč se tím zabývat, když jsem teď šťastná. neuvědomují si, jak mi ublížili. ale neuvědomují si ani, že toho člověka, který se jim vzpírá ze mne také udělali oni. proč bych jim měla vycházet vstříc. proč bych za nima měla chodit, ať si přijdou. nejsem jako ona, co dolejzá. ale nemám problém přijít, když mají zájem.

jsem na sebe pyšná, protože mi přijde, že to všechno za něco stálo. noci, kdy jsem bdila a koukala do stropu, dny, kdy jsem se musela dívat na to, jak se ke mně otáčí zády můj nejbližší člověk, když nepočítám rodinu. ty pohledy do zrcadla, kdy jsem se nepoznávala. ty obědy, svačiny, večeře, které jsem nesnědla, protože jsem prostě nemohla. ale já tomu čelila. chodila jsme do školy, i když jsem věděla, že můžu zůstat doma. já to nevzdala.. já válčila.

asi takhle nějak vzniká bojovník.

mimochodem, tahle písnička vystihuje snad všechno, co jsem jim kdy chtěla říct.. raise your weapon..


- h.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Vaness . Vaness . | Web | 31. may 2014 at 21:57 | React

- Moc hezky napsaný ! :O
Taky když sem byla na úplnym dnu , tak sem si řikala , k čemu .. k čemu mi tohle sakra bude ?
A teď , když se vracim zpátky do minulosti , sem ráda , že se mi to stalo .
Protože nic mi nikdy neotevřelo oči tak , jako právě tohle .
Nežiju budoucností a je mi jedno co bude .
Sice ne úplně jedno , ale žiju přítomností a dělám to , co chci dělat zrovna teď .

2 Radfordová Radfordová | Web | 1. june 2014 at 14:22 | React

Doufám, že jednou si tohle taky řeknu, že uvidím smysl tohohle všeho.
Skvěle napsaný článek.

3 Sky Sky | Web | 3. june 2014 at 15:40 | React

Súhlasím.. :) P.S: Channing Tatum.. je najlepší!!!!♥♥ Milujem ho úplne najviac! Je to môj naj naj oblúbený herec! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama