clarity. | 19.5.2014

19. may 2014 at 19:05 | 'hanina. |  diary.

zedd's not dead. oh yea.

status: unavená, přesto plná života.
nálada: skvělá.
písnička: zedd.
poučení z dneška: podvádět se nemá.
__________________________________________________________________________

venku svítí sluníčko. mám z toho docela radost, protože konečně můžeme všichni načerpat sluneční paprsky, positivitu, letní náladu. mám chuť vyběhnout ven a poválet se v pampeliškách. koukat se do slunce a na nic nemyslet.


do toho bych si mohla pustit clarity, protože si nemůžu pomoct, ale z té písničky mám husí kůži. slyšela jsem už tolik jiných songů s dunivějšími basy a lepším refrénem a já nevím co, ale nikdy mne při žádné tak nemrazilo. je to zvláštní.
mimochodem, poslouchání hudby opravdu k něčemu je, protože dneska jsem si nemohla vzpomenou, jaká časová předložka patří k summer (bylo to v létě, takže buď in nebo on) a když jsme si vzpomněla na tu písničku od calvina harrise, tak jsem na to přišla :D
dneska se officiálně začínám učit německy - a to je pokrok. zjistila jsem totiž, že je zedd němec (jsme ostuda, že jsem na to přišla až teď :D), což mne dodalo potřebnou motivaci. vždycky jsem se chtěla naučit další cizí jazyk a protože jsem v německu jednou, někdy i dvakrát do týdne, možná je nejvyšší čas začít, zvlášť když jsem to flákala už dva roky na základc a na gymplu se jí budu učit. achjo, taky bych se mohla naučit přemýšlet a motivoval jinak, než přes písničky.
také mi bylo dáno poučení do života, které jsem většinou opomíjela. víte, já se vzorečky učit prostě nehodlám, protože moje snaha je naprosto zbytečná. měla jsme je napsané na židli přede mnou a mám pocit, že učitelka něco tuší. psali jsme desetiminutovku, kam jsme to opsala a pak mne zkoušela z těch, co jsem měla ve skupině a abych ten tahák neprozradila, tak jsem se tam nechtěla koukat. a pak jsem to samozřejmě nevěděla. achjooo, to jsem celá já.
ale abyste si neřekli, že jsem nějaký flákač.. to zas ne, ale těch vzorečků je tolik s TT (to má být pí, nevím jak se píše :D) a TT2 a někde se dokonce mocnilo třemi a kdybych v tom neměla takový guláš, tak si ten tahák nepíšu.
víte jak se v glee dělaly splouchy? škoda, že nežiju v americe a 0.3l tříšť se prodává na druhém konci města. jinak bych nakoupila celou cisternu a všem co mne rozčilují a to bez vyjímek. a pocákala bych i sebe za to, jak se někdy chovám. no, vlastně jsem jednou jednomu 'šampónovi' od nás vysypala rozdrcený bonbon do vlasů, po tom co ho po mě hodil. počítá s to jako šplouch? každopádně je to menší satisfakce. muhahaha. ale tak tenhle konkrétní člověk mi natolik ublížil, že bych mu nejraději vyholila pěšinku uprostřed hlavy. už jenom ta představa, jak by asi vypadal, mne nutí se smát a klidní můj vztek.
tolik jsem se těšila, až tenhle článek napíšu, protože jsem na napsání deníčku myslela už od té doby, co jsme si vzpomněla na in summer. vím, že je deníčky jsou o ničem, ale nemůžu si pomoct.

užívejte si dnešek, když je venku tak krásně, nevíte, co bude zítra :)

clarity♥️- h.

 

1 person judged this article.

Comments

1 *Shock *Shock | Web | 20. may 2014 at 10:40 | React

Já si moc včerejší den neužila, byla jsem na trhání nosních mandlí celej den:D
a hlavně po tý operaci.. jak mě bolelo v krku,awghhh

jinak jde vidět že si měla pěknej den,to je dobře:3

2 Vaness . Vaness . | Web | 20. may 2014 at 19:17 | React

- Je to úžasný po tak dlouhý době vyběhnout ven jenom v kraťasích a tílku a netřást se zimou :33
I když koukala sem na předpověď a po tomhle tejdnu se má zase pomalu začít ochlazovat :/
- Němčinu nesnášim :D Takže tu bych se zrovna učit nechtěla , ale tobě budu držet palce , aby ses toho naučila co nejvíc :))
- Fuuuha :D vzorečky a matiky už vůbec nejsou moje hobby :( :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama